Çağlar Erkek Apart
Erkek Öğrenci Yurdu
Yeni Bağlar Mh. Çağlar Sk. No: 1 tepebaşı/eskişehir
(Anadolu Üniversitesi Yunusemre Kampüsü Karşısı)
caglarerkekapart@gmail.com
0222 323 46 75 - 0532 504 97 87

Covid-19 Salgını Sürecinde Okullarımız Mücadeleye Büyük Destek Verdiler

21.11.2020 

İl Milli Eğitim Müdürü Hakan Cırıt, Bakanlığımız Mesleki ve Teknik Eğitim Genel Müdürlüğü tarafından Gazi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Gazi Yakup Satar Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ile Habip Edip Törehan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi adına gönderilen teşekkür belgelerini okul müdürlerine verdi.

Mesleki ve Teknik Eğitim Genel Müdürü Prof. Dr. Kemal Varın Numanoğlu, Covid-19 salgını sürecinde öncelikle Bakanlığımıza bağlı okul ve kurumların ihtiyaç duyduğu hijyen ürünlerin AR-GE faaliyetleri ve üretimleri için yapmış oldukları değerli katkılardan dolayı tüm personele ve öğrencilere teşekkürlerini ileterek çalışmalarında başarılar diledi.

Covid-19 salgını sürecinde mesleki ve teknik eğitimin öneminin daha da ön plana çıktığına dikkati çeken İl Milli Eğitim Müdürümüz Hakan Cırıt, "Bugüne kadar okullarda üretilen yüzey temizleyici, el dezenfektanı, cerrahi maske, yüz koruyucu siperlik gibi ürünler ile bu mücadeleye büyük destek verdik. Çalışmalarınızdan ve üstün gayretlerinizden dolayı sizleri tebrik ediyorum." diyerek, Gazi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Süleyman Sırrı Kabadayı, Gazi Yakup Satar Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Nursel Berber ve Habip Edip Törehan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Hatice Erdem'e belgelerini verdi.

Gönderen: haberler
2963 defa okundu 
 


Eğitim
Uzaktan Eğitim Sürecinde Nelere Dikkat Edilmeli?
Rektör Erdal’dan 24 Kasım Öğretmenler Günü’nde anlamlı ziyaret
24 Kasım Öğretmenler Günü Münasebetiyle Atatürk Anıtına Çelenk Sunuldu
Vali Ayyıldız, Öğretmenleri Kabul Etti
"ÖĞRETMEN YETİŞTİRMENİN DÜNÜ, BUGÜNÜ, YARINI"

 

 
Çağlar Erkek Apart - 0222 323 46 75