Çağlar Erkek Öğrenci Yurdu
Erkek Öğrenci Yurdu
Yeni Bağlar Mh. Çağlar Sk. No: 1 tepebaşı/eskişehir
(Anadolu Üniversitesi Yunusemre Kampüsü Karşısı)
info@caglarerkekyurdu.com
0 (222) 323 46 75

ADALET İLKOKULUNDAN ‘CANIM OL’ PROJESİ

18.11.2019 

Türkiye Azerbaycan ortaklığı ile 24 şehir 36 okul ve 76 öğretmenin ortak olduğu ‘Canım Ol’ kan bağışı kampanyası Adalet İlkokulu’nda gerçekleştirildi.
 
Bir projesi kapsamında Adalet İlkokulu’nda ‘Canım ol’ kan ve kök hücre bağışında bir çok hayata umut olan 224 bağışçıya ulaşıldı.
 
‘Canım ol’ ve farklı farklı parolalar ile Adalet İlkokulu öğretmenleri, öğrencileri ve velilerinin yaptığı yönlendirme çalışmaları ile kan bağışına şimdilik 224 kan bağışçısı ulaşılmış durumda.

1c Öğrenci velilerinden Rabia Küçüköncel Hanım’ın verdiği bilgilere göre ‘Kent meydanında ve caddelerde vatandaşlarımıza broşür dağıtıp bilgi verdik. ‘Kan ver can ver’ kampanyamıza davet ettik. Okul Müdürü İbrahim Şahin, Müdür yardımcımız Ahmet Bey, Zeynep Hanım, Sınıf öğretmenimiz Erdem İpek diğer sınıf hocalarımız Bayram Bey, Mustafa bey, Ahmet Bey ve değerli sanatçımız Mithat Körler de yürüttüğümüz ‘kanım ol canım ol’ projemizde destek çıktılar. Ayrıca öğrenci velilerimizin yoğun katılımı ve 1 C sınıfı öğrencileri ile öğretmenimiz Erdem İpek okul genelinde rekora imza atmıştır. Dedi. Proje sonrası çeşitli ödüller ve hediyeler verildi.

Haber: Hüseyin Güven.

Gönderen: haber
1573 defa okundu 
 


Eğitim
Gamer Zirvesi kapanışı Jahrein’le yaptı
Açıköğretim Programlarına Avrupa standartlarında akreditasyon
Kamu Denetçisi Kalkan: “Bu ülke için yaşamamız ve çalışmamız gerekiyor”
e-Spor’un ünlü isimleri Gamer Zirvesinde
Anayasa Mahkemesi Üyesi Prof. Dr. Engin Yıldırım’dan öğrencilere tavsiyeler

 

 
Çağlar Erkek Öğrenci Yurdu - 0 (222) 323 46 75