Çağlar Erkek Öğrenci Yurdu
Erkek Öğrenci Yurdu
Yeni Bağlar Mh. Caner Çağlar Sk. No: 1
(Anadolu Üniversitesi Yunusemre Kampüsü Karşısı)
info@caglarerkekyurdu.com
0 (222) 323 46 75

Engelli öğrencilerin çalışmaları yıl sonu sergisinde

24.05.2019 

Anadolu Üniversitesi Engelliler Entegre Yüksekokulu öğrencilerinin çalışmalarının beğeniye sunulduğu “Yıl sonu Sergisi”nin açılışı, Rektörümüz Prof. Dr. Şafak Ertan Çomaklı’nın katılımıyla gerçekleştirildi. Engelliler Entegre Yüksekokulu Fuaye Salonu’nda, 22 Mayıs Çarşamba günü düzenlenen etkinliğe, çok sayıda öğretim elemanı ve öğrenci katılım gösterdi.

Serginin oluşturulmasında emeği geçen herkese teşekkürlerini ileten Anadolu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Şafak Ertan Çomaklı, “Öğrencilerimizin çalışmalarını yakından görebilmek için bugün bu serginin açılışında yer almak istedim. Gerçekten hem çalışmaları hem de sizleri bir arada görebilmek adına benim için de güzel bir fırsat oldu. Dileğimiz öğrencilerimizin bu tarz çalışmalarının devamının gelmesi.” dedi. Rektör Çomaklı, açılışın ardından ise öğrenciler ve öğretim elemanlarıyla birlikte sergiyi gezerek, çalışmalar hakkında detaylı bilgi aldı. 

Engelliler Entegre Yüksekokulu Müdürü Prof. Dr. Emine Sema Batu ise sergiye ilişkin görüşlerini şu şekilde aktardı: “Bugün açılışını gerçekleştirdiğimiz sergimizi, her sene yıl sonlarında öğrencilerimizin katkılarıyla sanatseverlerle buluşturuyoruz. Sergimizde; Grafik Sanatları Anasanat Dalı, Seramik Sanatları Anasanat Dalı ile Bilgisayar Operatörlüğü Programı ve Yapı Ressamlığı Programı öğrencilerinin çalışmaları yer alıyor. Öğrencilerimiz bu etkinlik sayesinde hem birbirlerinin çalışmaları hakkında bilgi sahibi oluyor hem de misafirlerimiz okulumuzu tanıma imkânı buluyor. Yeni gelen öğrencilerimizin de mezunlarımızın çalışmalarını görebilmeleri adına yeni öğretim yılının ilk dönemi bitine kadar açık tutuyoruz. Serginin oluşturulmasında emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.”

 

Gönderen: haber
2066 defa okundu 
 


Eğitim
DOĞA KOLEJİ UZMANLARINDAN 2019 YDT DEĞERLENDİRMESİ
DOĞA KOLEJİ UZMANLARINDAN AYT DEĞERLENDİRMESİ
YKS soru kitapçıkları ve cevap anahtarı yayınlandı
Anadolu Üniversitesi öğrencisinden anlamlı başarı
İşini bıraktı, tekrar öğrenci oldu, şimdi öğretmen olacak

 

 
Ziyaretçi: 237.018 - Hit: 257.753
eskisehirburada.com
Çağlar Erkek Öğrenci Yurdu - 0 (222) 323 46 75