Çağlar Erkek Öğrenci Yurdu
Erkek Öğrenci Yurdu
Yeni Bağlar Mh. Caner Çağlar Sk. No: 1
(Anadolu Üniversitesi Yunusemre Kampüsü Karşısı)
info@caglarerkekyurdu.com
0 (222) 323 46 75

Atayurt Okullarından Bilim Fuarı Sergisi

24.05.2019 

Atayurt Okulları tarafından bu yıl 17'ncisi düzenlenen Bilim Proje Fuarı, Vilayet Meydanı'nda gerçekleştirildi.

 Fuara Vali Yardımcısı Akın Ağca, İl Milli Eğitim Müdürü Hakan Cırıt başta olmak üzere öğretmen, öğrenciler ve vatandaşlar katıldı. Burada konuşan Vali Yardımcısı Akın Ağca, Biz valilik olarak şuna inanıyoruz; Türk gencine yeterli imkân tanınırsa doğru koşullar sağlanırsa, her alanda gerçekten çok başarılı sonuçlar ortaya koyacaklardır. Bu fuar da bunun bir göstergesi. Valilik olarak bu güzel eserleri vatandaşımızın da görmesi, gençlerimizin neler başarabildiğini görebilmelerini sağlamak amacıyla bu tip taleplere hep olumlu cevap veriyoruz. Bütün okullarımızın da aynı yolda ilerleyeceğini düşünüyoruz" ifadelerini kullandı.

İl Milli Eğitim Müdürü Hakan Cırıt'da "Bu bilim şenliğinin Eskişehir'e hayırlar getirmesini, güzel şeylerin görünmesini sağlamasını temenni ediyoruz. Bu işte emeği geçen tüm öğretmen ve öğrencilerimizi kutluyorum" diye konuştu.

Birçok dalda birbirinden farklı projelerin sergilendiği Bilim Proje Fuarı'na ilgi büyük oldu. Fuarda aynı zamanda dünya tarihine yön vermiş önemli isimlerin kılığına giren öğrenciler, bu isimler hakkında bilgiler verdi. Projelerin yanı sıra okul öğrencileri tarafından dans gösterilerinin de yapıldığı şenlik gün boyu devam etti.

 

Gönderen: haber
1703 defa okundu 
 


Eğitim
DOĞA KOLEJİ UZMANLARINDAN 2019 YDT DEĞERLENDİRMESİ
DOĞA KOLEJİ UZMANLARINDAN AYT DEĞERLENDİRMESİ
YKS soru kitapçıkları ve cevap anahtarı yayınlandı
Anadolu Üniversitesi öğrencisinden anlamlı başarı
İşini bıraktı, tekrar öğrenci oldu, şimdi öğretmen olacak

 

 
Ziyaretçi: 237.030 - Hit: 257.765
eskisehirburada.com
Çağlar Erkek Öğrenci Yurdu - 0 (222) 323 46 75