Çağlar Erkek Öğrenci Yurdu
Erkek Öğrenci Yurdu
Yeni Bağlar Mh. Caner Çağlar Sk. No: 1
(Anadolu Üniversitesi Yunusemre Kampüsü Karşısı)
info@caglarerkekyurdu.com
0 (222) 323 46 75

Öğrenciler "Pilav Partisi"nde buluştu

16.05.2019 

Eğitim Fakültesi Güzel Sanatlar Eğitimi Bölümünün, 14 Mayıs Salı günün hazırlamış olduğu yılsonu “Pilav Partisi” öğrencilerden yoğun ilgi gördü. Güzel Sanatlar Eğitimi Bölümü öğrencilerinin çalışmalarının yer aldığı sergi açılışının ardından iftar saatinde Eğitim Fakültesi arka bahçesinde gerçekleştirilen etkinliğe çok sayıda öğretim elemanı ve öğrenci katıldı. Öğrenciler bütün yılın yorgunluğunu ve final sınavlarının stresini düzenlenen bu pilav partisiyle attı. 

Güzel Sanatlar Eğitimi Bölüm Başkanı Doç. Necla Coşkun, etkinliğe ilişkin olarak, “Bugün, Güzel Sanatlar Eğitimi Bölümü olarak öncelikle öğrencilerimizin çalışmalarının yer aldığı yılsonu sergimizin açılışını gerçekleştirdik. Sonrasında da öğrencilerimiz ile öğretim elemanlarımızı buluşturmaya yönelik bir pilav etkinliği gerçekleştirmek istedik. Bununla birlikte müzik ve eğlencenin de yer aldığı güzel bir etkinlik oldu.” dedi.

Eğitim Fakültesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Suzan Duygu Erişti ise etkinliğe ilişkin görüşlerini şu şekilde dile getirdi: “Öğrencilerimizin sene boyunca çalıştıkları ürünlerin paylaşıldığı yılsonu sergimizin ardından müzik ve eğlencenin bir arada olduğu bir etkinlik gerçekleştirmek istedik. Bu sayede de öğrencilerimiz, hocalarıyla birlikte yılsonunu şenlik havasında geçen bir etkinlikle kutlamış oldular. Bu etkinliğin gerçekleşmesinde emeği geçen Eğitim Fakültesi Dekanlığımıza ayrıca teşekkür ederiz.”

 

Gönderen: haber
942 defa okundu 
 


Eğitim
Anadolu Üniversitesi’nden Açıköğretim öğrencilerine yaz okulu müjdesi
ESOGÜ HAMER Yaz Sineması Perdelerini Açtı
Engelli öğrencilerin çalışmaları yıl sonu sergisinde
ÖĞRENCİLER KODLAMAYI "MASKOD" İLE ÖĞRENECEK
Süleyman Havva Kamışlı İlkokulu Öğrencilerinden Bayrak Sevgisi Temalı Sergi

 

 
Ziyaretçi: 217.259 - Hit: 237.915
eskisehirburada.com
Çağlar Erkek Öğrenci Yurdu - 0 (222) 323 46 75