Çağlar Erkek Öğrenci Yurdu
Erkek Öğrenci Yurdu
Yeni Bağlar Mh. Caner Çağlar Sk. No: 1
(Anadolu Üniversitesi Yunusemre Kampüsü Karşısı)
info@caglarerkekyurdu.com
0 (222) 323 46 75

GENÇLERİN YENİ GÖZDESİ: 2 EYLÜL GENÇLİK MERKEZİ

15.04.2019 

Tepebaşı Belediyesi tarafından geçtiğimiz ay hizmete sunulan 2 Eylül Gençlik Merkezi, düzenlenen eğitim faaliyetleri ile gençlere önemli katkılar sağlıyor. Merkez, eğitim faaliyetlerinin yanı sıra sosyal etkinlikler ile de kısa sürede gençlerin uğrak mekanlarından biri olmayı da başardı.

Tepebaşı Belediyesi’nin gençlere yönelik en önemli projelerinden birisi olan ve her yıl on binlerce gencin hizmet aldığı Gençlik Merkezleri’nin 3.’sünü, geçtiğimiz Mart ayında Sütlüce Mahallesi’nde hizmete sunmuştu.

Açılışının ardından düzenlenen eğitim çalışmaları ile gençlerden yoğun ilgi gören 2 Eylül Gençlik Merkezi, diğer iki merkez gibi gençlerin gözdesi olmayı başardı. Öte yandan 2 Eylül Gençlik Merkezi’nde, Habitat Derneği işbirliği ile düzenlenen tek günlük eğitimler için internet üzerinden gerçekleştirilen kayıt işlemleri başladı. 17-25 Nisan tarihleri arasında düzenlenecek olan Mobil Fotoğrafçılık, Dijital Okuryazarlık, Sosyal Medya Okuryazarlığı, İnternet Güvenliği, Bireyler için Finansal Okuryazarlık, ve İnternet Reklamcılığı eğitimleri ile 2 Eylül Gençlik Merkezi, gençleri bekliyor olacak. Ücretsiz olarak düzenlenen eğitimlere başvurmak için ise “http:/bit.ly/2eylulhabitat” internet adresindeki formu doldurmak yeterli olacak.

Eğitimler hakkında bilgi almak isteyen gençler; Sütlüce Mahallesi, İstiklal Caddesi Numara 148 adresinde hizmet veren 2 Eylül Gençlik Merkezi yetkililerine, 0(538) 876 38 46 numaralı telefondan da ulaşabilecek.

Gönderen: haber
761 defa okundu 
 


Eğitim
Rektör Çomaklı, DPÜ’lü öğrencilere seslendi
EAL DE KAN BAĞIŞI
Minik öğrencilerin bayram sevinci
Dil ve konuşma terapisi alanında Türkiye’de akredite edilen ilk üniversite
YÖKDİL SINAVI YÖK’ÜN KOORDİNESİNDE ÖSYM TARAFINDAN GERÇEKLEŞTİRİLECEK

 

 
Ziyaretçi: 198.088 - Hit: 218.634
eskisehirburada.com
Çağlar Erkek Öğrenci Yurdu - 0 (222) 323 46 75